וופורייזר TERA

מכשיר אידוי נייד חדשני

עיצוב מודרני, קל לאחיזה ביד
תא אידוי נירוסטה – חימום הסעה
שלושה סוגי פיות (מתכת, זכוכית ופלסטיק)
אופציה לטמפרטורה גבוהה עד 260 מעלות צלזיוס
קיבולת תא אידוי לפי בחירתך בין 0.1 עד 0.3 גרם
2 סוללות ליתיום 18650- 2200mAh נשלפות

קרא עוד
מכשיר אידוי TERA נייד, איכותי עם טכנולוגיית חימום הסעה

וופורייזר CFV

מכשיר אידוי נייד הסעה

עיצוב אלגנטי
צג דיגיטלי

גרסה V2 תנור נירוסטה
טכנולוגיית חימום הסעה
סוללה חזקה
בית קירור עם זרימת אוויר

קרא עוד

וופורייזרים (מכשירי אידוי)

מה זה וופורייזר?

וופורייזר מטרתו להביא חלופה לבעירה ע”י שליטה מלאה בטמפרטורה נמוכה שמפיקה אדים בזכות טכנולוגייה חדשנית במקום עשן רעיל.

פעם לא היה גישה וידע כמו שיש היום, ועם הזמן כולנו מבינים את החשיבות וההיגיון בנושא שלא משאירים צל של ספק שאידוי בטמפרטורה מבוקרת עדיף ב-100% על פני עישון שנע בין 600 עד 900 מעלות להבדיל מאידוי שניתן לווסט לרוב בין 30 מעלות עד 260 מעלות צלזיוס ולכן אידוי מומלץ הרבה יותר מעישון.

טכנולוגיות חימום

חימום הולכה (Convection Heating) – מתייחס לתנור חימום שמפיק אדים ע”י שחרור חום אל אלמנט החימום ויוצר אדים כאשר החומר בא במגע איתו ולכן מומלץ למלא תנורים מסוג כזה בחומר עד הסוף בכדי שיהיה מגע ישיר בין תנור החימום אל החומר ויוכל לחמם היטב ולהפיק עבורך אדים.

חימום הסעה (Convection Heating) – בתנורי חימום עם טכנולוגיית חימום הסעה יהיה הפרדה בין תנור החימום אל החומר בכדי לא ליצור מגע ישיר על מנת להפיק אדים אלא ע”י אוויר חם שמשחרר את החומרים בצורה מבוקרת ואיכותית יותר.

חימום משולב ( Hybrid Heating) – תנורים חזקים שמשלבים את שני הטכנולוגיות בו זמנית, מדובר במכשירים שנחשבים פחות מהסעה שנחשבת לטובה ביותר אך מתאימה לאנשים שמעוניינים במכשירים שמסוגלים לאדות גם רבע תא וחצי ללא בעיה של מילוי התא עד הסוף כמו בהולכה.

למי זה מתאים?

לאנשים שמעוניינים בחלופה הכי טובה שנוצרה אי פעם לעישון, לא צריך להיות מקצוען או בעל ידע נרחב בנושא. פשוט להבין עם עצמנו שהגיע הזמן להפסיק לעשן ולהתחיל לאדות ובעיקר בשביל עצמנו.

ברשותנו מגוון רחב של מכשירי אידוי איכותיים לסוגי שימושים שונים ובמחירים שמתאימים לכל כיס. אנחנו כאן לייעוץ והדרכה בכל זמן, אל תהססו. פנו אלינו ונעזור לך במציאת המכשיר הטוב ביותר עבורך.

מתי יצא המכשיר הבא?
ששואפים למצויינות ושביעות רצון – דברים זזים.
הטכנולוגייה הבאה עוד מעט כבר כאן!
תמיד יש למה לצפות, השארו מעודכנים.